Impre Art
Strona Glówna Firma Kontakt
Organizacja promocji
Organizacja imprez artystycznych
Materialy do charakteryzacji i kosmetyki
Obuwie artystyczne
Fitness kluby - MAESTRO - POznań, Plewiska
Organizacja imprez artystycznych
 Doświadczenie | Oferta | Zakres usług | Klienci | Realizacje | Praca
ANIMACJE
Forma prezentacji produktu w markecie polegająca na informowaniu klientów o jego zaletach, przeznaczeniu i wszelkich zyskach powstałych w przy używaniu tego właśnie produktu. Wszelkie informacje przekazywane przez prezenterkę uzgadniane są wcześniej ze zleceniodawcą i zebrane w tzw. scenariusz promocji. 

DEGUSTACJE
Forma prezentacji produktu, która poza informowaniem klientów o zaletach produktu i innych uwzględnionych w scenariuszu informacjach, umożliwia próbowanie promowanego produktu przez klientów. Degustacja jest najlepszą formą promocji produktu nowego na rynku, którego smaku klienci jeszcze nie znają, dzięki niej sprzedaż wzrasta nawet o 150%.

SAMPLING
Jest to forma promocji polegająca na zapoznaniu klientów z produktem poprzez rozprowadzanie bezpłatnych próbek. Dzięki temu klient może się przekonać sam o zaletach produktu.

ROZDAWANIE ULOTEK
Jest to bardzo skuteczna forma promocji w miejscach ruchliwych, gdzie ludzie nie mają czasu na rozmowę

OBSŁUGA TARGÓW I IMPREZY PROMOCYJNE I INTEGRACYJNE
Do tego rodzaju akcji dysponujemy specjalną grupą hostess, komunikatywnych, atrakcyjnych o nienagannej prezencji, ze znajomością języków obcych, które zadbają o dobry wizerunek Państwa Firmy.

MERCHANDISING I KONTROLE
Obsługa techniczna polegająca na odpowiednim eksponowaniu towaru na półce w sklepie oraz dbaniu, aby ułożenie to było zgodne ze standardami zleceniodawcy. Gwarancja zawsze pełnych półek i odpowiednio wystawionego towaru zawsze przekłada się na wielkość sprzedaży, a tym samym na zyski.
Agencja PromocyjnaAgencja ArtystycznaEventyKryolanHostessy, promocje