Impre Art
Strona Glówna Firma Kontakt
Obuwie
Organizacja imprez artystycznych
Organizacja promocji
Materialy do charakteryzacji i kosmetyki
Fitness kluby - MAESTRO - POznań, Plewiska
Obuwie
 Oferta | Produkty | Sklep internetowy
 

Wśród oferowanych przez naszą firmę produktów znajduje się również obuwie artystyczne i akcesoria baletowe. Jesteśmy producentem obuwia artystycznego, takiego jak: baletki miękkie, buty charakterystyczne, buty do tańca ludowego czy jazzowe. W swojej ofercie posiadamy także produkty takich znanych na świecie firm jak Grishko, Eurotard, Capezio czy Menuett.

Produkujemy baletki w dwóch rodzajach tzn. z płótna i ze skóry w kolorach: białym i czarnym. Baletki skórzane produkowane są z miękkiej skóry cielęcej, a podeszwa jest wszywana. Baletki z płótna także posiadają wszywaną podeszwę, jednakże ma ona inny kształt (tzw. łezka).
baletki.jpg
 
 
skóra.jpg

Buty jazzowe także występują w dwóch rodzajach tzn. jako półbuty jazzowe oraz buty jazzowe wysokie i mogą być wykonane w dwojaki sposób: ze sztuczną podeszwą lub szyte baletowo.
Jazzowe.jpg

Buty charakterystyczne natomiast mogą zostać wykonane w formie czółenek lub jako typowe spotykanki z paseczkiem pośrodku stopy.

spotykanki.jpg

Produkujemy także damskie i męskie buty do tańca ludowego. Są to wysokie buty skórzane, dla mężczyzn w formie kozaka pod kolano, dla kobiet sznurowane na obcasie.

damskie.jpg
ATT00185.jpg
Standardowo nasze skórzane obuwie dostępne jest w czarnym kolorze, ale na specjalne zamówienia (hurtowe) wykonujemy także obuwie w innych kolorach, jednakże ich cena wzrasta wtedy o 5 %.

Panadto produkujemy na specjalne zamówienie dla naszych Klientów obuwie dla różnych wykonawców i do różnego przeznaczenia.
ATT00187.jpg
spiskie.jpg
Dla tancerzy baletowych posiadamy pointy czyli baletki twarde, które dostępne są w pięciu rodzajach, z których każdy dostosowany jest do innego kształtu stopy oraz wkładki silikonowe do point firmy Eurotard ze Stanów Zjednoczonych. Wykonane są one z wysokiej jakości materiału – łatwego w utrzymaniu i skutecznego w użytkowaniu, który sprawia, że taniec w pointach może stać się łatwiejszy i przyjemniejszy.

Oferujemy także rajstopy dla tancerzy firmy Menuett z całą piętą w kolorze różowym, białym i czarnym.

Od niedawna współpracujemy także z firmą Capezio, która jest producentem kostiumów i butów do tańca i baletu, blach do stepu i wielu innych materiałów dla tancerzy.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego siedziby Impre-Art.-u, która mieści się w Poznaniu przy ulicy Łakowej 21.Agencja PromocyjnaAgencja ArtystycznaEventyKryolanHostessy, promocje